Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

2 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Nie Sty 10, 2016 12:53 am

- Aniołek -Prychnal i pocałował Severusa zadowolony w usta
-Może my tez? -Zaproponował mu biorąc go za rękę gdy wypili i ciągnąć do łóżka
-Mrrr-Uśmiechnąl się szeroko
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Nie Sty 10, 2016 1:07 am

Obserwował uważnie jego ruchy. - Jamesie, chyba jest trochę za wcześnie. - Napił się herbaty. - Chociaż... - Wstał podając mu dłoń i idąc za Nim do sypialni. - A, niech będzie. Należy mi się po tylu latach. - Weszli do sypialni i zdjął szatę zostając w samym czarnym ubraniu. - Kocham Cię. - Szepnął obejmując go
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Nie Sty 10, 2016 1:11 am

-Ja ciebie tez -Pocałował go i zadowolony zaczął ściągać z niego ubrania, w końcu zostawił go w samych majtkach i całował się z nim zadowolony
-Sev -Ugryzl go w sutek
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Nie Sty 10, 2016 9:25 am

Również go rozbierał, całując przy tym. Objął jego szyję, gdy oboje byli w bieliźnie.
- Hm? - Mruknął i zagryzł nieco wargi, wydając z siebie cichy jęk, gdy ten ugryzł go w sutek.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Nie Sty 10, 2016 10:04 am

-Jesteś uroczy -Pocałowal go zadowolony w szyje i zsunal mu majtki
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Nie Sty 10, 2016 8:11 pm

Spojrzał na niego z lekkim oburzeniem. 
- Nie jestem wcale uroczy, Jamesie. - Spojrzał na niego marszcząc swój haczykowaty nos. - Uroczy to może być co najwyżej króliczek albo kotek. - Westchnął ale pocałował go czule w usta, patrząc mu w oczy. Powoli zsunął mu bieliznę, zniżając się na tyle, by ucałować jego brzuch, a potem podbrzusze, a na końcu przesuwając zadziornie językiem po jego członku, oczekując jakiejś reakcji. Po chwili drażnienia go delikatnym, wilgotnym dotykiem języka, wsunął czubek jego męskości do ust, ssąc.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Nie Sty 10, 2016 8:22 pm

Jam zamruczał z zadowoleniem i spojrzał na niego w lekkim szoku, nigdy by nie pomyślał, że Severus może być taki perwersyjny i zdolny do czegoś takiego. Wypchnął biodra do przodu domagając się więcej pieszczot z pomrukiem
-kochanie..mrrrah- Spojrzał na niego zadowolony bo Sevi jak na takie niewiniątko potrafił naprawdę bardzo przyzwoicie obsłużyć penisa kochanka...nie no musiał brac jakieś lekcje
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Nie Sty 10, 2016 10:15 pm

Severus spojrzał na niego z nieprzyzwoitym uśmieszkiem, wręcz proszącym się o karę. Jednak jak można było karać kogoś, kto tak subtelnie oblizywał z dokładnością całą męskość swojego kochanka, do tego ssąc z taką pasją, jakby robił to codziennie. Zamruczał zadowolony po chwili jednak przerywając te cudowne pieszczoty. Spojrzał mu wyzywająco w oczy. 
- I co teraz? - Wymruczał, ostrożnie kładąc się i rozkładając stopy, jednakże kolana złączył ze sobą, nie dając mu do siebie dostępu. Uśmiechnął się wyzywająco. 
- Pokaż na co Cię stać, tygrysie.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Nie Sty 10, 2016 11:17 pm

Hahah...James uśmiechnął się lekko rozbawiony, czyżby Seviczek chciał się z nim droczyc? Przysunal się do niego i pocałował w usta
-Dobrze. ..-Zamruczal zadowolony i zaraz lekko uszczypnal go w udo. Wsunąl nieco na siłę dłoń między jego nogi i wziął penisa w dłoń, zaczął ruszać na nim dłonią a druga ręką rozsunal mu nogi drażniąc palcem jego wejście
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Nie Sty 10, 2016 11:24 pm

Zadrżał delikatnie pod wpływem jego dotyku. Odwzajemnił pocałunek i zacisnął dlonie na jego przedramionach. Jęknął wyraźnie i spojrzał mu w oczy.
- Jam... - Szepnął czując jak drażni go palcem. - Ja tak długo tego nie robiłem - Szepnął zaciskając mocniej dłonie i patrząc mu w oczy. 
- Kocham Cię... - Szepnął i wtulił delikatnie twarz w jego klatkę piersiową.
- Kocham Cię... - Powtórzył i spojrzał mu w oczy. - Najbardziej.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Pon Sty 11, 2016 7:17 pm

-Wiem...dlatego cie najpierw trochę rozciągnę-Pocałował go i włożył mu jeden palec, później drugi i jeszcze chwile później 3. Zadowolony ruszał w nimi patrząc w oczy kochanka
-Mrrr-Pocałował go wyciągając je i zaraz zastępując swoim penisem, zaczął ruszać biodrami dość mocno i szybko ale z wyczuciem by Sevcia nie bolało
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Pon Sty 11, 2016 7:29 pm

Spojrzał mu w oczy z delikatnym uśmiechem.
- Och jak Ty o mnie dbasz. - Wymruczał mu do ucha z zadowoleniem i zadrżał pod jego dotykiem. Czując w sobie jego  palec zacisnął mocno łapki. Z każdym palcem jęczał głośniej, a gdy ten wsunął się w niego, wygiął się w zgrabny łuk z głośnym jękiem. Spojrzał mu w oczy. 
- Kocham Cię.. - Szepnął i pogładził jego po policzku. Jęczał głośno, drapiąc go delikatnie po plecach.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Pon Sty 11, 2016 8:04 pm

- Ja ciebie też - Uśmiechnął się sunąc go zadowolony, cały czas całował go po szyi i mruczał zostawiając ślady w postaci malinek....wielu malinek, 5 na szyi, 3 w okolicy obojczyków , jeszcze trochę i Sevi wyglądałby jak nowa odmiana lamparta ale Jam postanowił mu to darować. Dopieszczał go na wszystkie znane sobie sposoby a było tego całkiem sporo, w końcu zadowolony spojrzał mu w oczy będąc już blisko końca tego wariactwa
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Pon Sty 11, 2016 8:38 pm

Jęczał wyraźnie, wijąc się pod jego cudownym dotykiem. Delikatnie całował jego ciało w wolnych chwilach - tych, w których nie jęczał - oraz drapał go, współgrając biodrami z jego ruchami. Och, było mu tak cudownie, że nawet nic nie mówił o malinkach, choć zapewne później go za to opieprzy.
Spojrzał mu w oczy i ucałował namiętnie jego usta. Dosięgał szczytu, doszedł, zaciskając paznokcie na jego plecach w taki sposób, że krew popłynęła mu wzdłuż pleców. 
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Pon Sty 11, 2016 9:01 pm

Opieprzy...Jam nie mógł teraz o tym myśleć bo był zbyt zajęty seksem. Poza tym opiernicz od Severusa Potter zbierał średnio 2 razy dziennie więc nie robiło mu to jakiejś gigantycznej różnicy. Syknął cicho gdy krew popłynęła my włóż pleców ale zaraz zamruczał z przyjemności bo w gruncie rzeczy wcale jakoś bardzo mocno go to nie bolało
- Kocham cię - Mruknął i zaraz w nim doszedł zadowolony
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Pon Sty 11, 2016 9:07 pm

Wtulił się mocno w jego ramiona, oddychając szybko. Cóż, jak na dobry seks przystało, Severus w tym momencie ani trochę nie odczuwał bólu. Rozpływał się wręcz z rozkoszy.
- Cudownie. - Szepnął mu kusząco do ucha i pocałował go namiętnie z uśmiechem. - Ale cóż, trzeba powoli wstawać. - Pocałował go delikatnie i niechętnie wyswobodził się z jego objęć, siadając. Spojrzał na swoje malinki w lusterku i westchnął.
- Nie zakryję wszystkiego. Coś Ty mi zrobił? Teraz mam tak chodzić po szkole? Jam! Co ja powiem uczniom, gdy mnie o to spytają? Och, będzie mi głupio! Jak mi to teraz wynagrodzisz, co? - Objął go i również złożył na jego szyi widoczną malinkę.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Pon Sty 11, 2016 9:14 pm

- Noooo...powiesz im, że uprawiałeś najwspanialszy seks w swoim życiu - Wzruszył ramionami jakby było to zupełnie normalne i oczywiste
- Duzi są, zrozumieją - Uśmiechnął się i wstał przeciągając się lekko
- Jutro mam zajęcia od rana...nie chce mi się..Sevi ratuj ! - Spojrzał na niego i poprawił okulary
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Pon Sty 11, 2016 9:25 pm

- Mhm. ,, Witajcie, pierwszaki. Nie, nie pytajcie, skąd te malinki. To wasz wspaniały profesor Potter zrobił mi z dupy jesień średniowiecza " - Mruknął z czystym sarkazmem w głosie. - Jam, ja nie uczę tylko siedmioklasistów którzy już wiedzą po co to noszą. Uczę również 11-latków. - Mruknął i westchnął cicho. 
- Przecież jutro mamy odwołane zajęcia i do końca tygodnia.(powód bliżej nie znany, nie pytać XD) - Przykrył się kołdrą, żeby nie świecić przed nim tyłkiem. - Mam ochotę na herbatę. - Pocałował go lekko. - Zrób mi. - Wymruczał mu do ucha, przygryzając je lekko.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Pon Sty 11, 2016 9:31 pm

- Pfff...różnica - Machnął ręką
- 13 letni Nico o mało nie poszedł dziś do łóżka z 15 letnim Ronem, czasy się zmieniają Severusie..te dzieciaki są w tych tematach nieraz lepiej dokształcone od dorosłych- Wstał i zaraz przygotował herbatę
-Świetnie...nareszcie odpocznę- Powiedział zadowolony i podął mu kubek
- Gorące jak cholera, uważaj- ostrzegł go i oparł głowę na jego udach
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Pon Sty 11, 2016 9:44 pm

- Ale wyobraź sobie jak rano idziesz na śniadanie do Wielkiej Sali, a tam siedzi Nicolas. - Spojrzał na niego ze złośliwym uśmieszkiem. - I znowu będziecie dyskutować pół godziny na temat emancypacji skrzatów, gdzie on powie, że skrzaty są jak szlamy i powinny pracować, a ty się oburzysz i zabierzesz mu punkty, a wtedy ja wkroczę do akcji kłócąc się, że Nico tylko wyraził swoją opinię, a koniec końców przyjdzie Lucjusz i znowu do wszystkich będzie łaził opierdzielać za swoich synów. - Westchnął ciężko i wziął herbatę. - Dziękuję. - Położył ją na stoliku nocnym i wyjął z szaty, która leżała niedbale na ziemi, eliksir o gęstym, złotym ubarwieniu. - A to jest to, nad czym pracowałem ponad 15 lat. - westchnął z lekkim smutkiem i potrząsnął fiolką. 
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Pon Sty 11, 2016 9:54 pm

- Ale Nico jest wkurzającym dzieckiem jest bezczelny, arogancki,pewny siebie i niewychowany w dodatku uważa,że pozjadał wszystkie rozumy a ma w tej swojej małej głowie nie więcej niż ten durny kocur woźnego- Mruknął James, jednocześnie nie zdając sobie sprawy jak podobny jest do młodszego Mlafoya. Takkk...James nienawidził kotki z resztą z wzajemnością, czasami wracał do pokoju cały przez nią podrapany. Spojrzał zainteresowany na eliksir i zaraz wyciągnął go z dłoni Severusa.
- Co to ?
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Pon Sty 11, 2016 10:17 pm

Prychnął cicho.
- Jamesie, czy Ty opisujesz aby na pewno Nicolasa, czy siebie? - Spytał z lekką ironią. - Wbrew pozorom Nicolas prawie z wszystkiego ma W, a jak nie W, to Z. No dobrze, ma P z transmutacji, bo zawsze zamienia wszystko w gryzące zwierzęta, przez co profesor McGonagall się skarży, ale jednak zamienia! - Pokiwał głową. - Poza tym to jeden z moich najlepszych nabytków. Co prawda Ślizgoni i tak są inteligentniejsi od Gryfonów.. - Spojrzał na niego złośliwie, jednak zwrócił wzrok na buteleczkę.
- Eliksir, który miał sprawić, że będziemy mieć twoje upragnione dzieci. - Wziął fiolkę z jego dłoni i rzucił nią o ścianę, rozpryskując na farbie płyn.
- Teraz już nic nie warte. - Mruknął biorąc herbatę i pijąc łyk.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Pon Sty 11, 2016 10:29 pm

- Pffff..ja byłem grzeczny - Kogo on chciał oszukać ? Chociaż pod koniec się podprawił nieco, prawda ale zawsze rozrabiał.
- Gryfoni wcale nie są nieukami - Mruknął urażony
- Poza tym hart ducha i odwagę mają jak nikt inny a to jest najważniejsze..reszta sama przychodzi - No w przypadku Jamesa tak, nigdy nie przykładał się do nauki jednak z większości przedmiotów miał dobre oceny.
- Nie ! Severus 1 - Spróbował złapać fiolkę ale nie zdołał, westchnął patzrąc na Snape
- chcę miec z tobą dzieci
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Severus Pon Sty 11, 2016 10:39 pm

- Nadal jesteś. Zostawiłeś mnie dla Lily. - Mruknął znowu z wyrzutem i położył głowę na jego kolana. zamykając oczy. Mruknął coś.
- Po co Ci następne dziecko? Masz Harrego. - Prychnął cicho. - Z piękną, słodką Lily. Moje dziecko byłoby brzydkie jak ja. - Wstał i zaczął się ubierać. - Idę jednak spać do siebie, tu jest nieco zbyt ciepło. - Mruknął i wstał, odziany już w swoją czarną szatę. Poprawił włosy i wyprostował się. Cóż, mimo cudownego seksu, złapała go mała depresja. Nadal nie zapomniał tego bólu.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by James Pon Sty 11, 2016 10:59 pm

-Severus....zostan, otworze okno-Spojrzał mu w oczy i zaraz zrobił to machnieciem różdżki. Spojrzał w oczy ukochanego i przytulił go
-Przepraszam, nie powinienem o tym wspominać -Szepnął mu do ucha i spojrzał na eliksir rozlany na ścianie i szkło ma podłodze
-Chodź, już późno...położysz się
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera - Page 2 Empty Re: Gabinet i sypialnia Jamesa Pottera

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach