Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dormitorium 3 klasa (1)

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by James Sro Sty 13, 2016 7:49 pm

James zapukał do drzwi ale nim usłyszał zgodę wszedł do środka i rozejrzał się
- Dobry wieczór - Powiedział spokojnie i lekko sie uśmiechnął sie
- Ron już u siebie tak ?- Zapytał poprawiając okulary
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by Nicolas Sro Sty 13, 2016 8:00 pm

Oderwał się od pisania "Księżycowy kruszec" w zeszycie od eliksirów i spojrzał na nauczyciela. 
- Profesorze Potter! Niech się profesor nauczy pukać, bo powiem profesorowi Snape'owi że mnie pan podgląda! - Naburmuszył sie unosząc się i wstając z łóżka. Napuszył się lekko.
- Nie, Ron jest pod łóżkiem. Mam takie hobby że chowam swoich kochanków pod łóżkiem po zabiciu. - Powiedział z niesamowicie śmiertelną powagą.
Nicolas
Nicolas

Liczba postów : 41
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by James Sro Sty 13, 2016 8:07 pm

- pukałem mały głucholcu - Mruknął na niego i roześmiał się cicho
- Uważaj bo ci uwierzę - Ale dla pewności wykonał niewidoczny dla dzieciaka ruch różdżka i wykorzystał niewerbalne zaklęcie...czysto,,tylko on i Nico tak jak się tego spodziewał
- Jak będziesz odrabiał lekcje przy tak kiepskim świetle to se popsujesz wzrok , soadaj do biórka
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by Nicolas Sro Sty 13, 2016 8:19 pm

Spojrzał na niego pusząc policzki.
- Nie będzie mi pan życia układał. Może mi się marzą okulary, o? - Spytał spokojnie i położył zeszyty na biurko. - Poza tym czemu pan tu łazi? Nas pilnuje profesor Snape, a nie pan. - Prychnął. - Gryfoni są do dupy i nie mają z nami szans, o. Mają -5 punktów, ha! - Wyszczerzył zęby i oparł ręce na biurku patrząc na niego wyzywająco.
Nicolas
Nicolas

Liczba postów : 41
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by James Sro Sty 13, 2016 8:24 pm

- Nie będziesz ni mówił gdzie mi wolno chodzić a gzie nie - Mruknął patrząc na niego
- Nico kiedy ostatni sprawdzałeś tablicę wyników ? Racja Gryfoni mają -5 ale dzięki wyskokom twoim i twojego brata Slytherin ma już - 25 a jak nie zmienisz tonu to będzie - 30 - Poprawił ( rozczochrał) swoje bujne ciemne włosy i spojrzał na dzieciaka
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by Nicolas Sro Sty 13, 2016 8:27 pm

- No to ja powiem profesorowi Snape'owi że mi pan bez powodu punkty zabiera i profesor Snape będzie na pana zły, a tego pan nie chce. - Uśmiechnął się złośliwie. - Jestem grzeczny, profesor Snape nie uwierzy, że cokolwiek panu powiedziałem, o. - Spojrzał na niego złośliwie i machnął ręką. - Jestem zajęty. Chcę zrobić zadania domowe. Mam dość rozmowy, bo muszę się zniżać do pańskiego poziomu, niedługo będę musiał przez to całować podłogę, a mam nieco inne zainteresowania...
Nicolas
Nicolas

Liczba postów : 41
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by James Sro Sty 13, 2016 8:35 pm

- Nieładnie kłamac dziecko , nos ci od tego urośnie a długie nosy nie są obecnie w modzie, Ron nie będzie cię chciał- Spojrzał na niego lekko unosząc głowę
- Zniżać ? Zeby zbliżyć się do mojego posiomu najpierw musisz wydobyć się z tej warstwy mułu - Mruknął
- Inne ?Rozumiem ,ze podbało ci się szorowanie podłogi ale nie musi od razu stawać się to twoim hobby
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by Nicolas Sro Sty 13, 2016 8:43 pm

Prychnął z ironicznym uśmiechem.
- Ach, to już na takim poziomie pan jest, że muszę się przedostać przez muł, żeby aż tak się zniżyć jak pan? - Spojrzał na niego. - Sądziłem, że rozsądny nauczyciel wstawi mi pizdę i każe mi iść w nocy z Hagridem do Zakazanego Lasu. A pan wszczyna ze mną... Dyskusję. Czy to jest rozsądne? - Spojrzał na niego. Mówił poważnie, nie tak, jak zazwyczaj w klasie. W klasie jawnie robił sobie jaja, a teraz... Po prostu robił to już nie dla sławy, lecz dla wbicia tego do głowy nauczyciela. - Myśli pan, że zaboli mnie pana pocisk, skoro nikt tego nie słyszy? Myśli pan, ze zależy mi na pana opinii o mojej osobie? Po prostu chcę być lubiany przez innych. Próbuję za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę, której nigdy nie otrzymałem od rodziców. - Spojrzał na niego z chłodnym uśmiechem. - Pan nie wie jak to jest. Pan wychował się w kochającej rodzinie. A Harry? Harry nie próbuje być w centrum uwagi a jest, bo jego rodzice byli tacy wspaniali. On przynajmniej ma się czym pochwalić. Rodzicami, którzy byli gotowi zrobić dla niego wszystko. A ja? Ja mogę jedynie powiedzieć " Eee... Mój ojciec pracuje w Ministerstwie, a mama pilnuje domu ". Może mamie na mnie zależało, zawsze mi pomagała. Ale ojciec jej tego zabraniał. Słyszałem jak mówił, żeby dała sobie spokój z takim bękartem jak ja. - Odwrócił się do niego plecami. - Pan tego nie zrozumie. Pan żartował sobie chociażby z profesora Snape'a - skąd on to wiedział? - żeby zaszpanić przed innymi. Żeby być ich guru. A ja chcę tylko, żeby ktoś czasem zwrócił na mnie uwagę. 
Nicolas
Nicolas

Liczba postów : 41
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by James Sro Sty 13, 2016 9:02 pm

James westchnął cicho i usiadł obok niego
- Wiesz Nico...mam taką chorą przypadłość, która już kilka razy niemal zaprowadziła mnie do grobu..nigdy nie odpuszczam, nie poddaję się pierwszy- Spojrzał w ścianę
- Poza tym nie lubię wykorzystywać swojej władzy..kiedyś zrobił bym to chętnie - Mruknął patrząc na niego i położył dłoń na jego głowie
- Syriuszu....ekhem Nicolasie - Podrapał się po policzku , kurde Nico za bardzo przypominał mu Blacka
- Czystokrwiste rodziny z mocnymi tradycjami mają to do siebie ,że nietypowo traktują rodzinę..spodziewam się ,ze jest ci cięzko, bo znam Lucjusza lepiej niż miałbym na to ochotę. Masz racje, nie jestem w stanie postwiać sie w twojej sytuacji..jednak miałem przyjaciela, bardzo bliskiego , ktory był w bardzo podobnej sytuacji...może pewnego dnia , jak wszystko się dobrze ułoży to sie z nim spotkasz..- Westchnął bo zeszli na trudne tematy, zdziwił się ,ze Nico wie ,ze Jam dręczył Sape
- Ale szpan..to nie zawsze dobra droga, teraz bardzo żałuję tego co wtedy robiłem
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by Nicolas Sro Sty 13, 2016 9:07 pm

Westchnął ciężko patrząc w szmaragdową pościel w lekkim zamyśleniu.
- Profesor Snape zawsze mnie rozumiał. Dlatego mnie broni. Bo wie, że nie jestem zły, tylko... Bo moi rodzice od zawsze mówili mi, że czystość krwi jest najważniejsza. Dlatego nienawidzę szlam. - Mruknął. - Próbowałem im robić na złość. Jak zawsze. Ale nienawiści do brudnej krwi nie umiem się wyzbyć choćbym chciał. - Podkulił nogę i westchnął ciężko. - To, że profesor Snape jest Półkrwi mi nie przeszkadza. Bo ma matkę czarownicę. Ale na przykład ta Granger. Działa mi na nerwy. Za dużo czasu spędza z Ronem. - Mruknął. - Poza tym... - Spojrzał na nauczyciela lekko się prostując. - Profesor Snape zawsze mówił, że jest takie uczucie, które potrafi zawrócić człowiekowi w głowie tak, że nie wie co robi, i choć zostanie zraniony miliony razy, będzie do tego wracał. Nie wiem o co chodzi. Może pan wie? - Spojrzał na niego z uwagą.
Nicolas
Nicolas

Liczba postów : 41
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by James Sro Sty 13, 2016 9:35 pm

-Ja uważam, że szlamy i mugole nie są źli, zawsze się o to kłóce z Severusem -Spojrzał na niego
-No bo my się wcale tak bardzo nie różnimy -Stwierdził i poglaskal go po głowie
- Trudno się wyzbyć takich przekonań ale jak będziesz chciał to mogę ci w tym pomóc -Uśmiechnął się lekko i zaraz nieco smutno spojrzał w ziemię
-Wiem niestety, aż za dobrze..to miłość Nico, szczera i niezniszczalna...w takie sposób można zakochać się tylko raz i ta miłość nie przemija wiec trzeba uważać komu oddaje się serce....-Przeciągnąl się lekko
-Jesteś jeszcze za młody na taką miłość wiec bez obaw
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by Nicolas Sro Sty 13, 2016 9:55 pm

- Nie jestem za młody. - Spojrzał na niego nieco urażony i znowu zadzierając swojego, już i tak zadartego uroczo w górę, nosa. 
- Profesor Snape powiedział, że miał 13 lat, kiedy na poważnie zakochał się w swojej miłości która pozostała mu do dzisiaj. - Mruknął i spojrzał na niego w lekkim zamyśleniu. 
- Nie jest łatwo zmienić poglądów. Od dziecka wpajano mi, że mugole to podludzie, a szlamy to to samo. Niepotrzebni nieudacznicy. - Mruknął i westchnął. - Po prostuu... - Wyprostował się i spojrzał w bok. - To co zrobiłem dla Rona... Kiedy wziąłem całą winę na siebie, zamiast kłamać, że to jego wina, jakbym zrobił w każdym innym przypadku... Dziwnie mi z tym. Nie wiem o co chodzi. Można kogoś kochać tak, że aż boli?
Nicolas
Nicolas

Liczba postów : 41
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by James Sro Sty 13, 2016 10:59 pm

- Nico jesteś bystrzejszy od Rona, staraj się z nim unikać tematów krwi i mugoli
Pstryknal go w nos
-Dzieciak, Severus w wieku 13 lat był on wiele dojrzalszy od ciebie...w sumie ode mnie również- Roześmiał się cicho i spojrzał na Nicolasa
-To było bardzo ryzykowne ale i odważne...widać, że kochasz Rona prawdziwie, on ciebie tez ale jeszcze o tym nie wie....Tak, istnieje taka miłość ale niestety cholernie łatwo jest jej zmienić się w nienawiść
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by Nicolas Czw Sty 14, 2016 4:18 pm

Wzruszył lekko ramionami. 
- Nie chcę się z nim spotykać. Przespałem się z nim, ale wcale nie uważam tego za dobry pomysł, bo i tak mnie potem zrani. - Mruknął. - Bo faceci tacy są. Snape tak mówił. - Wzruszył ramionami i spojrzał na książki. - Może pan już iść? Chcę skończyć zadania. 
Nicolas
Nicolas

Liczba postów : 41
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by James Czw Sty 14, 2016 6:38 pm

- nie zrani Nico, nie masz takiej pewności - Spojrzał mu w oczy
-Nawet Severus czasami się myli - Wstał i potargał mu włosy
- Przenyśl to jeszcze i nie siedź za długo przy książkach...dobranoc - Wyszedł z pokoju
James
James

Liczba postów : 71
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by Nicolas Czw Sty 14, 2016 6:49 pm

Uśmiechnął się do niego lekko.
- Zobaczymy. Jak zrani, to straci to i owo. - Mruknął zbyt poważnie, jak na takie słowa. Spojrzał za nim i westchnął.
- Dobranoc. - Zamknął na chwilę oczy, gdy ten wychodził, po czym spojrzał z uśmiechem na książki, wracając do odrabiania lekcji. Zrobił zadania domowe, a po tym położył się do łóżka, czytając książkę z biblioteki.
Nicolas
Nicolas

Liczba postów : 41
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Dormitorium 3 klasa (1) - Page 2 Empty Re: Dormitorium 3 klasa (1)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach