Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Łazienka męska

3 posters

Go down

Łazienka męska Empty Łazienka męska

Pisanie by Severus Sro Sty 06, 2016 12:05 pm

Jak sama nazwa mówi.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Łazienka męska Empty Re: Łazienka męska

Pisanie by Cordien Czw Sty 14, 2016 6:26 pm

Gdy wyszedł z Wielkiej Sali poszedł do swojej sypialni po zeszyt. Wszedł do łazienki po pewnym czasie, siadając na parapecie i przeglądając kartki. Do spotkania z Elliothem było jeszcze trochę czasu, więc spokojnie wertował kartki, czytając co nieco. W końcu jednak zbliżał się wyznaczony czas, więc wyprostował się, siadając wygodniej na parapecie. Czekał spokojnie. 
Cordien
Cordien

Liczba postów : 32
Join date : 09/01/2016

Powrót do góry Go down

Łazienka męska Empty Re: Łazienka męska

Pisanie by Ellioth Pią Sty 15, 2016 7:15 pm

Zabrawszy ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy, Ellioth wybiegł z dormitorium i już kilka minut później wpadł do męskiej toalety z wielkim hukiem, ale liczyło się to, że zdążył na ostatnią minutę! W biegu wrzucił podręcznik do umywalki, która była po drodze i zaczął rozpinać rozporek, gdyż... pisuar nawoływał go uparcie. Kiedy już załatwił swoje potrzeby i dokładnie umył ręce, uśmiechnął się do Cordiena.
- Przepraszam za to, ale musiałem - uśmiechnął się nieśmiało - Od czego dzisiaj zaczynamy?
Ellioth
Ellioth

Liczba postów : 54
Join date : 07/01/2016

Powrót do góry Go down

Łazienka męska Empty Re: Łazienka męska

Pisanie by Cordien Pią Sty 15, 2016 8:00 pm

Odwrócił wzrok, gdy ten zaczął rozpinać rozporek. No przecież się patrzył nie będzie. Dopiero gdy się odezwał, zwrócił ku niemu swoje duże oczy, lekko się uśmiechając. Wyjął różdżkę i machnął nią, zamykając z trzaskiem drzwi po czym zabrał od niego książkę od zielarstwa, nie mówiąc ani słowa. Zaśmiał się cicho.
- Zioła lecznicze, według pierwszego rozdziału. - Odezwał się w końcu. - Ale najpierw... - Wyjął stary, trochę podniszczony zeszyt od eliksirów. 
- To zeszyt w którym moja babcia spisywała wszystkie ważne informacje. Bez tego zeszytu bym nie miał W. - Podał mu. - Pomoże Ci. Ja już to znam na pamięć. Wiesz, tam jest wiele informacji i zamienników. Jak nie wiesz co dodać do trucizny, są pospolite rośliny które w połączeniu ze sobą stanowią najgorsze trucizny. Jak nie wiesz jak zrobić odtrutkę, w większości przypadków wystarczy bezoar. Takie podstawowe informacje pomagające stworzyć co trzeba. Służy mi od pierwszego roku i ani razu nie miałem niższej oceny niż W. - Uśmiechnął się wesoło i usiadł na ziemi przeglądając z uwagą działy w jego podręczniku. 
- No to zioła lecznicze. Masz jakieś pojęcie, czy aż tak źle jest? - Spytał z uśmiechem. - Mandragory, były na trzecim roku, albo drugim, ale są tutaj wspomniane. Potrafią powrócić do zdrowia osobę spetryfikowaną. Powinieneś to kojarzyć chociażby z ataków potwora Slytherina. Ale takie pospolite ziółka jak aloes, albo anyż... 
Cordien
Cordien

Liczba postów : 32
Join date : 09/01/2016

Powrót do góry Go down

Łazienka męska Empty Re: Łazienka męska

Pisanie by Ellioth Sro Maj 04, 2016 7:08 pm

Niepewnie wyciągnął dłoń po zeszyt, a następnie zaczął dokładnie oglądać go ze wszystkich stron. Jak na stary stos kartek wyglądał na cenny i przydatny, a przynajmniej dla uczniów.
- Jesteś pewien, że mogę to wziąć? - spytał, unosząc jedną brew ku górze, ale w końcu postanowił o nic więcej nie pytać i schować przedmiot do torby. Na pewno nie omieszka do niego zajrzeć w sypialni.
- Zioła lecznicze...? - Podrapał się po tym pustym łbie, ale nagle sobie przypomniał. - Tak, wiem o co mniej więcej chodzi. Mandragory pamiętam bardzo dobrze, ich wrzasków nie da się zapomnieć, szczególnie jak nie umie się dobrze ochronić uszu. A rok temu podobno jeden Malfoy wrzucił jakiemuś Puchonowi tę roślinkę do gaci.
Parsknął śmiechem, ale szybko się opamiętał i zajrzał Cordienowi przez ramię do jego podręcznika.
Ellioth
Ellioth

Liczba postów : 54
Join date : 07/01/2016

Powrót do góry Go down

Łazienka męska Empty Re: Łazienka męska

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach