Regulamin: Surowe Zasady Severusa Snape'a.

Go down

Regulamin: Surowe Zasady Severusa Snape'a.

Pisanie by Severus on Wto Sty 05, 2016 11:38 pm

1. Nie wolno obrażać użytkowników na forum.
2. Nie wolno sobie samemu wybierać domu. Od tego jest administrator. Dobieracie charakter postaci, odpowiedzialny za to, gdzie ona trafi.
3. Postać nie musi mieć 11 lat. Może mieć od 11 w górę. Może również być nauczycielem - w zakładce "informacje" znajduje się lista zajętych przedmiotów oraz ich nauczyciele.
4. Postacie mogą być kanoniczne jak i wykreowane waszą wyobraźnią. Postacie kanoniczne nie mogę się dublować.
5. Naruszenie zasad skutkować może:
   1) Wyrzuceniem z forum - w skrajnych wypadkach,
   2) Warunkiem od administratora - zazwyczaj.
6. Jeśli chcemy stworzyć brata/siostrę jakiejś postaci, musimy zapytać tę osobę i najbliższą rodzinę o zgodę. W przypadku odmowy ze strony użytkownika, lub braku takowego, zastosujmy w tym przypadku bycie kuzynem/kuzynką. Jeśli zaś zgodzi się, dalszym krokiem jest zgoda jego ojca/matki/brata/siostry - jeśli się zgodzą, możecie być rodzeństwem danej postaci.
7. Avatar musi być, oraz jego maksymalna wielkość to 150x150 pikseli. Avatar musi przedstawiać postać
8. Niedopuszczalne jest pisanie posta, w przypadku, gdy administrator nie zaakceptuje jeszcze karty postaci, która jest obowiązkowa!
9. Wstawianie wulgarnych treści jest ABSOLUTNIE zabronione, są na to MAŁE wyjątki, opisane w "prowadzeniu postaci".
10. Nazwa użytkownika musi zawierać tylko imię postaci. W przypadku, gdy imię występuje drugi raz - dodaje się nazwisko. Tylko wtedy.
11. KOLORAMI W POSTACH PISAĆ MOŻE TYLKO ADMINISTRATOR - GDY KOGOŚ POPRAWIA.

Zasady prowadzenia postaci.
1. Postać nie może być w więcej niż jednym miejscu jednocześnie. Oznacza to, że jeżeli postać jest aktualnie np. na błoniach, nie może w tym samym momencie być również we wieży Gryffindoru.
2. Postać może przeklinać, tylko w sytuacji, gdy jest w pomieszczeniu z tylko jedną osobą - która również wyraża na to zgodę.
3. Postać może wykonywać ruchy na tle seksualnym - włączając w to seks heteroseksualny jak i homoseksualny - również w w pokoju, gdzie znajduje się tylko jedna osoba - która również wyraża na to zgodę.
4. Przytulanie, całowanie - są dozwolone gdziekolwiek, nie wolno się jednak zapędzać, gdy w otoczeniu są inne osoby.

Zasady PISANIA.
1. Pisać można jedynie w formie treści opowiadania, nie stosując żadnych *gwiazdek* <trójkątnych 'nawiasów'> i innych znaczków. Stosujemy -myślniki!
2. Piszemy PROZĄ.
3. Pod żadnym pozorem nie dopuszcza się wysyłanie posta(nie obejmuje działu SPAM) z tylko jednym zdaniem. Minimum 2 linijki tekstu!
4. Unikajmy błędów. Jeśli ktoś dopatrzy się w poście osoby błędu/błędów proszę zwrócić się do autora. Aministrator gdy owy zauważy - zedytuje post, usuwając błąd.

avatar
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

Zobacz profil autora http://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach