Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dormitorium 7 klasa (1)

2 posters

Go down

Dormitorium 7 klasa (1) Empty Dormitorium 7 klasa (1)

Pisanie by Severus Sro Sty 06, 2016 11:40 am

1.Kim Taehyung
2.
3.
4.
5.
(Gdy pokój się zapełni, zostanie stworzony drugi)
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dormitorium 7 klasa (1) Empty Re: Dormitorium 7 klasa (1)

Pisanie by Taehyung Wto Sty 12, 2016 6:51 pm

-Aish! - niemalże krzyknąłem, gdy przez swoja ciapowatość uderzyłem małym palcem o kant drzwi. "Lepsze to niż klocki LEGO mojego brata", pomyślałem chcąc jakoś pocieszyć się iż nic gorszego sie nie stało. Mimo to ból był odczuwalny. Powoli wszedłem do dormitorium i w sumie poczułem się mile zaskoczony bo było tam lepiej niż przewidziałem, myślałem że będzie tam mniej luksusowo, ale nie narzekałem. Położyłem swoje rzeczy wodpowiednim miejsu i stwierdziłem, że wybór łóżka przy oknie będzie najlepszy. Mój kot już od samego wejścia do pomieszczenia chciał sobie poszaleć, w pewnym sensie był taki sam jak jego właściciel. Jęknąłem niezadowolony widząc jak mój towarzysz dobiera sie do firenek - Zostaw dzikusie!- odciągnąłem zwierze od zasłony i cicho odetchnąłem.
Taehyung
Taehyung

Liczba postów : 14
Join date : 11/01/2016
Age : 28
Skąd : Daegu, Korea Południowa

Powrót do góry Go down

Dormitorium 7 klasa (1) Empty Re: Dormitorium 7 klasa (1)

Pisanie by Severus Wto Sty 12, 2016 7:25 pm

Mężczyzna postanowił zrobić obchód, ale jako dyrektor nie kontrolował jedynie Ślizgonów. Wszedł więc do dormitorium Puchonów, zaglądając kolejno do każdego, aż trafił do dormitorium nowego chłopaka. 
- Witam. - Powitał go. Jako nowy uczeń, nie miał nigdy styczności z najstraszniejszym, zdaniem uczniów, nauczycielem. Spojrzał na zwierzęta, a potem znowu na niego, poprawiając swoją szatę. 
- Jak się czujesz w szkole? - Spytał spokojnie. - Interesuje mnie, właściwie... Gdzie chodziłeś wcześniej? - Spytał spokojnie, mierząc pokój, czy przypadkiem nowy uczeń nie zepsuł już czegoś. Miał takie nabytkiNicolas, które w pierwszy dzień zrobiły raban w dormitorium. 
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dormitorium 7 klasa (1) Empty Re: Dormitorium 7 klasa (1)

Pisanie by Taehyung Wto Sty 12, 2016 7:34 pm

Miałem mentalny zawał, gdy ktoś nagle bez uprzedzenia wszedł do dormitorium. Mój kot odrazu wskoczył w moje objęcia, boże ja tez taki byłem? Ku mojemu zdziwieniu ukazał sie profesor, który od pierwszego momentu wzbudził u mnie gęsią skórkę. Pierwsze wrażenie raczej ni było zbyt fajne, ale miałem nadzieję, że profesor będzie równym gościem, albo przynajmniej mnie polubi.
-Annoyo-... - urwałem szybko przypominając sobie, że przeciez ten mnie nie zrozumie gdy przywitam się w soim ojczystym języku. -D-dzień dobry Panie profesorze. - delikatnie dygnąłem w ten sposób ukazując mu swój szacunek. W brew niektórym pozorom byłem dobrze wycowany izawsze odnosiłem się z szacunkiem do innych. - Jak narazie wszystko w jk najlepszym porządku, miło że pan pyta. -odparłem z automatu, może mówiłem trochę za sybko, ale to z nerwów. - Um... Wcześniej uczęszczałem do zwykłej szły w moim rodzinnym mieście Daegu, dokłdniej do akademi sztuk pięknych. Rodzice nie chcieli wyrazic zgody na moją naukę tutaj. Uważają czarodziei za ludzi gorszych...
Taehyung
Taehyung

Liczba postów : 14
Join date : 11/01/2016
Age : 28
Skąd : Daegu, Korea Południowa

Powrót do góry Go down

Dormitorium 7 klasa (1) Empty Re: Dormitorium 7 klasa (1)

Pisanie by Severus Wto Sty 12, 2016 7:41 pm

Mimo próby spokojnego wysłuchania chłopaka, prychnął cicho, słysząc jak ten wspomina o poglądach jego rodziców. Opanował się jednak i kiwnął głową.
- Cieszę się jednakże, że w końcu tutaj trafiłeś. Mam nadzieję, że to będzie dobry nabytek dla Hufflepuffu. Oczywiście, w razie problemów możesz zgłosić się do Prefekta Naczelnego Hufflepuffu, Cordiena Lovegooda. W gorszych przypadkach jest jeszcze opiekunka Hufflepuffu, profesor Scamander. W skrajnych przypadkach dyrektor, czyli ja. Severus Snape. - Przedstawił się, wbrew pozorom nawet lekko się uśmiechając. Spojrzał znowu na kota, jednakże jego wzrok znowu zaczął błądzić po dormitorium. Nie dowierzał uczniom. Wyglądają jak niewiniątka, a niszczą wszystko co popradnieNico
- Oczywiście regulamin szkoły już znasz? Wiesz, że nie wolno brać żadnych używek, używać wulgarnych słów, ani robić innych niestosownych rzeczy? - Spytał spokojnie, utkwiwszy swoje czarne jak heban oczy w twarzy ucznia. 
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dormitorium 7 klasa (1) Empty Re: Dormitorium 7 klasa (1)

Pisanie by Taehyung Wto Sty 12, 2016 8:19 pm

Pokiwałem posłsznie głową na słowa dyrektora. Mimo wszystko z chwili na chwilę czułem się troche lepiej i pewnie w stosunku do niego. W sumie to chyba nie miałem sie nawet czego bać, ale kto wie co może stać się za jakiś czas. Miałem nadzieje, że nikt nie będzie naśmiewał się z mojego pocodenia bo w końcu byłem tu póki co jedynym koreańczykiem, więc inni mogli miec do mnie raczej zdystansowane podejście. Zdębiałem na słowo urzywki, wręcz mnie on odrzucało i wprawiało o zawroty głowy. Szybko i energiczie pokiwałem przecząco głową. Co to to nie ja, byłem typem raczej porządnego i grzecznego chłopaka, więc takie akcje to raczej nie moja sprawka.
-Nie, nie, nie. Ja jestem zupełnie czysty, a regulamin znam  od A do Z. - oznajmiłem wesoło przy tym uśmiechjąc się w ten swój charakterystyzny sposób, gdy to było widać moje zęby, a usta układały sie w lekko kwadratowy uśmiech.
Taehyung
Taehyung

Liczba postów : 14
Join date : 11/01/2016
Age : 28
Skąd : Daegu, Korea Południowa

Powrót do góry Go down

Dormitorium 7 klasa (1) Empty Re: Dormitorium 7 klasa (1)

Pisanie by Severus Wto Sty 12, 2016 8:47 pm

- No to w porządku. - Nauczyciel kiwnął głową przyglądając mu się jeszcze dłuższą chwilę. Cóż, wolał znać uczniów. 
- Poznałeś już nauczycieli? Profesor Potter, Evans i Lupin dają luzy, ale na innych lepiej uważać. Pewnie już słyszałeś coś od rówieśników? - Mruknął spokojnie i znowu wbił wzrok w kota. W zasadzie, to Severus nigdy nie miał zwierzątka. Chyba czas to zmienić. Spojrzał na chłopaka. - Ktoś ci już pokazał szkołę? - Spytał spokojnie. - No i mam nadzieję, że eliksiry będziesz zaliczał na Wybitny. - Spojrzał na niego raczej jak wymagająca mamusia, aniżeli nauczyciel. - No, w każdym razie na mnie pora. W razie problemów wiesz gdzie się udać. - Wyszedł z pomieszczenia.
Severus
Severus
Admin

Liczba postów : 278
Join date : 05/01/2016

https://hogwart-szkola-magii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dormitorium 7 klasa (1) Empty Re: Dormitorium 7 klasa (1)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach