Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grimmauld Place 12

3 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Nie Sty 10, 2016 10:03 am

-No a mnie to nie zabije? -Prychnal niezadowolony i napil się wody
-Nowy więc kochanie jak będziesz potrzebował cukru to śmiało dawaj do mnie -Pocałowal go
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Nie Sty 10, 2016 8:17 pm

Westchnął.
- Wręcz przeciwnie, Syriuszu. Sól to biała śmierć. Jego nadmiar prowadzi do miażdżycy i problemów z sercem. Im bardziej ograniczysz sól, tym będziesz zdrowszy i dłużej zabawisz na świecie. A nie sądzę, by Harry był zadowolony, jakby dostał wiadomość, że jego najukochańszy ojciec chrzestny umarł na miażdżycę. - Uśmiechnął się niewinnie i z westchnieniem pogładził jego policzek. 
- W zasadzie cukier to też zdrowy nie jest. Ale nie aż tak groźny jak sól. - Odwzajemnił pocałunek i odetchnął obejmując jego szyję. - Jestem trochę zmęczony. Przed pełnią zawsze czuję się taki słaby. - Wtulił się w niego z delikatnym uśmiechem. 
- Kocham Cię.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Nie Sty 10, 2016 8:46 pm

- Wiem, wiem ale w małych ilościach nie szkodzi a próbowałeś kiedyś zjeść nieposolone ziemniaki albo zupę ?- Spojrzał mu w oczy i westchnął cicho
- Potrawy stworka wcale nie są doprawione, szybciej umrę z głodu, niż nadmiaru soli
Przylepił się do remuska i zamruczał mu z zadowoleniem do ucha
- Ale na szczęście mam ciebie, chodź- Ruszył z nim do salonu
- Musisz odpocząć, połóż się
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Nie Sty 10, 2016 9:20 pm

- Szkodzi nawet w małych, no, ale nie ma to skutku śmiertelnego. - Zaśmiał się i pokiwał głową. - No cóż... Ze Stworkiem masz zdrowo, a ze mną smacznie. Koniec końców i tak nie pozwolę ci głodowac. - Pocałował go czule i kiwnął głową wstając powoli. Westchnął i podał mu dłoń, idąc z nim do salonu. - Właściwie to chciałbym poleżeć. Trochę mi zimno. - Szepnął i usiadł na kanapie, wyciągając do niego uroczo ręce, jakby chciał się do niego przytulić.
- Chodź do mnie. - Powiedział z wesołym uśmiechem.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Nie Sty 10, 2016 11:28 pm

-Nie mogę się doczekać, aż będę mógł stąd wyjść, spacery w formie psa nie są takie fajnie jak zwykłe -Uśmiechnął się i położył przy niem zaraz przytulajac go do sobie
-To jedna z tych ciężkich pełni? -Zmartwil się i spojrzał mu w oczy, przytulił go do siebie nieco mocniej i odetchnąl cicho.
-Będę przy tobie -Obiecał
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Nie Sty 10, 2016 11:48 pm

Uśmiechnął się delikatnie.
- Syriuszu... Myślę, że będziesz szczęśliwy. - Szepnął. - Że niedługo będziesz wolny jak ptak i nikt nie będzie na Ciebie czatował. - Pocałował go czule i wtulił się w niego.
- Mhm. Nie jest tak źle, ale mogło być lepiej. - Uśmiechnął się i spojrzał mu w oczy z uśmiechem.
- Dziękuję Syriuszu. To jest właśnie to, czego potrzebuję. Obecność najcenniejszej dla mnie osoby. - Szepnął.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Pon Sty 11, 2016 8:38 pm

- Chciałbym w to wierzyć Remusku - Westchnął patrząc na Lupina z lekkim uśmiechem na ustach i głaskał go po policzku. Przykrył ukochanego kocykiem
- Prześpij się skarbie, później zrobię ( pogonię Stworka by zrobił) nam ciepłe kakao...hmm...i może wspólną kąpiel..chcesz ?- Zapytał lekko masując mu plecki i tuląc go do siebie, lubił z nim tak siedzieć przy kominku, w szkole często tak spędzali czas gdy, któryś z nich nie miał siły szaleć
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Pon Sty 11, 2016 8:44 pm

- Właściwie to wolałbym ciepły prysznic. - Uśmiechnął się delikatnie układając głowę na klatce piersiowej miłości swojego życia. 
- Hm... Poleżymy chwilę, bo spać właściwie nie chcę, potem wypijemy kakao, a potem... Prysznic, wspólnie - spojrzał na niego z wesołym uśmiechem. Pocałował go w policzek. - A później zrobimy coś szalonego. - Westchnął. - Jeszcze nie wiem co, ale w końcu siedzę tutaj z Syriuszem Blackiem, a pewno coś wymyśli. - Puścił mu oko znowu układając wygodnie głowę na jego klatce piersiowej.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Wto Sty 12, 2016 7:22 pm

- Dobrze, co tylko zapragniesz słoneczko- Pocałował go z zadowoleniem w usta i uśmiechnął się wesoło
- Oczywiście,że coś wymyślę..i będzie fajnie, bardzo fajnie- Pocałował go lekko w policzek i zaraz spojrzał w ogień
- Tak zmieniając temat nieco to mamy dzisiaj 12 prawda kotku ?- Zapytał chcąc się upewnić , siedząc w domu zawsze tracił rachubę czasu
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Wto Sty 12, 2016 7:31 pm

Uśmiechnął się.
- Oh, Syriuszu, jak Ty mnie ładnie nazywasz. - Mruknął i westchnął. Zaśmiał się.
- Tak... Tylko nic głupiego. Ja nie jestem James Potter, żeby z Tobą robić jakieś głupoty typu wieszanie kogoś za majtki na najwyższej gałęzi. - Westchnął po czym pocałował go lekko, ale nagle poczuł jak coś gorącego rozpływa mu się na nodze, robiąc mocne zaczerwienienie. Syknął z bólu. Stworek "przypadkiem" wylewał na niego herbatę.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Wto Sty 12, 2016 10:55 pm

- och nie kochanie!  To przecież było dawno!  Teraz to my jak dwa anioły....-Roześmiał się całując ukochanego
-Co złego to nie my -Spojrzał mu w oczy i nagle ten cholerny skrzat zjebal romantyczna atmosferę
-Stworek! !!!!!! -Ryknal Syriusz, że chyba słychać go było nawet w Hogwarcie i zaraz zerwał się na równe nogi łapiąc skrzata i podnosząc do góry
-Co tu sobie w ogóle wyobrażasz  do jasnej cholery? !? -  Wściekły stukl kubki przyniesione przez skrzata, ostawil go i spojrzał na niego
- Wynos mi się stąd  ! Już na strych gdzie reszta klamotow mojej matki ! I żebym cie  dzisiaj na oczy nie widział bo marny twój los -Warknal zły i zaraz dopadł do nogi Remusa
-Pokaż kochanie -Zlagodnial momentalnie
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Sro Sty 13, 2016 9:34 pm

Remus patrzył na niego bardziej przerażony losem skrzata, aniżeli swojej nogi. Miał dziwne przeczucie, że gdyby Remusa tu nie było, Syriusz by chyba zabił biednego Stworka. Miał łzy w oczach przestraszony, mimo bólu nogi wpadł mu w ramiona.
- Łapo...! Proszę... Nigdy więcej tak nie rób! - Spojrzał na niego przerażony i zapłakany. - Nie chcę Cię widzieć takiego złego... Nic się nie stało! To tylko lekkie oparzenie a on tego nie chciał.. - Spojrzał mu  w oczy. - Proszę... Nie rób nic Stworkowi. - Spojrzał mu w oczy.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Sro Sty 13, 2016 10:47 pm

-Remusku -Spojrzał na niego zdziwiony ale zaraz go przytulił o westchnął cicho. Dlaczego Remus tak się przejmował tym skrzatem? W końcu Stworek specjalnie zranił Luniaczka i Black o tym wiedział, dlatego też tak bardzo się wściekł
-Przepraszam -Powiedział scierajac z policzka ukochanego łzy
-Nie płacz Remi.....ja, już nie będę -Pocałował go i posadził na kanapie, rozpial mu spodnie i zaraz sięgnął.
-Pokaż ta nogę...ajjj....-Syknal cicho
-Mocno czerwone, na pewno bardzo cie boli...musimy to schłodzić -Wziął wilkolaka na ręce i zaniósł do łazienki , polewal mu oparzona nogę wodą.
-Jak kochanie? -Martwił się
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Czw Sty 14, 2016 4:20 pm

Kiwnął delikatnie i uniósł lekko nogę pokazując mu. Syknął z bólu. Wtulił się w niego i usiadł na brzegu wanny, ułatwiając mu polewanie wodą. Syknął. Bolało. Chociaż woda trochę łagodziła.
- W porządku.. Nic takiego się nie stało.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Pią Sty 15, 2016 5:40 pm

-Nie wiem, nie wygląda to dobrze
Spojrzał na niego bez przekonania i uśmiechnął się smutno
- Apsik!
Kichnal nagle ale otarł nos i zajął się nogom Remusa
-Apsik! Apsik ! Aaaaapsiiik! Cholera....nie wiem kto mnie obgaduje ale jak dorwe to udusze drania
Jeknal i spojrzał na Remusa
- Lepiej?
Pocałował go w policzek
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Pią Sty 15, 2016 8:31 pm

Patrzył na niego zaskoczony, gdy ten tak zaczął kichać.
- To na pewno Jam. - Zaśmiał się po czym lekko wyprostował nogę, patrząc na obolałe, poparzone udo. 
- Lepiej. - Mruknął i delikatnie nachylił się obejmując go i całując w policzek. - Nic poważnego się nie stało, w porządku jest.
Uśmiechnął się ciepło i spojrzał na niego. 
- Trochę tylko boli.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Sob Sty 16, 2016 11:34 am

- Potter....nie ma lepszych tematów z tym swoim nietoperzem? -Zamarudzil i spojrzał na nogę Remusa
-Nadal nie jest dobrze -Syknal cicho i zaraz wstał
-Stworek! -Zawołał skrzata i zaraz dal mu pieniądze
- Kup eliksir na oparzenia, tylko bez numerów -Mruknął i wziął Remusa na ręce
-Rzucił bym zaklęcie leczace ale póki co nie mam różdżki..
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Sob Sty 16, 2016 5:20 pm

- Nietoperzem? Nie nazywaj go tak. - Westchnął i pocałował go lekko. Spojrzał na skrzata.
- Kochanie, skąd on ma wziąć eliksir? - Mruknął. - NIe sprzedają sobie od tak eliksirów. - Podał mu swoją różdżkę w zamyśleniu. Pocałował go czule.
- Za bardzo się przejmujesz. Przecież nie umieram.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Nie Sty 17, 2016 1:21 pm

-Pójdzie do Severusa...gdziekolwiek nie wiem ma przynieść -Mruknął biorąc różdżke i dotknął nią nogi ukochanego mruczac zaklęcie
-Nie...ale cie boli
Zauważył i pocałował go
- Nieco lepiej?
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Nie Sty 17, 2016 3:39 pm

Patrzył jak ten zajmuje się jego nogą, delikatnie się uśmiechając.
- Daj spokój, za dużo od niego wymagasz. On jest bardzo stary. - Pocałował go w czoło i odetchnął. - Zdarza się każdemu. Nie szkodzi. Już lepiej - Powiedział z uśmiechem i pocałował go w usta. - Przejmujesz się bardziej niż ja.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Nie Sty 17, 2016 7:52 pm

-No wiem, że jest ale powinien się nieco więcej pilnować
Uśmiechnął się do niego z zadowoleniem
-Przepraszam...po prostu, nie mogę znieść wiedząc, że cokolwiek cie boli
Westchnął całując go mocno
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Wto Sty 19, 2016 1:58 pm

Spojrzał mu w oczy z delikatnym uśmiechem. Rozczulało go to, jak Syriusz się o niego martwi. Każdy miły gest ze strony Syriusza bardzo go cieszył. Odetchnął spokojnie.
- Nie umieram jeszcze, Syriuszu. Naprawdę nic takiego się nie dzieje. - Pocałował go delikatnie w policzek.
- No, zrobię później okład z jakichś ziół i może nawet nie będzie blizny. A nawet jak będzie, to jestem przyzwyczajony. - Wskazał na swoją twarz.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Sob Sty 23, 2016 12:43 pm

-Ale...
Westchnął cicho
-Ty tego kochanie raczej nie zrozumiesz
Pokręcił głową i pocałował go w udo delikatnie
- Dobrze
Podlaska go po policzku i zaraz wziął na ręce
-Ciesze się, że zostajesz u mnie na weekend
Przyznał i położyl go zaraz w sypialni .Pocałował go w usta
-Kochanie...może my..no wiesz
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Remus Wto Sty 26, 2016 12:56 pm

Spojrzał na niego w zamyśleniu, wzdychając.
- No dobrze, już dobrze. Zamknijmy temat. - Uśmiechnął się lekko patrząc na niego. Uśmiechnął się czując jego dłoń na policzku.
- Lubię zostawać u Ciebie. - Odetchnął spokojnie i spojrzał mu w oczy. Odwzajemnił pocałunek i spojrzał mu w oczy.
- My... Co? - Spojrzał na niego niepewnie. Zarumienił się błyskawicznie.
Remus
Remus

Liczba postów : 43
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Syriusz Wto Maj 03, 2016 8:50 pm

- Może poszalejemy trochę? Jak za dawnych lat?
Zaproponował patrząc mu w oczy i zbliżył się do niego bardziej
- Mhh...tak bardzo mi ciebie brakowało
Syriusz
Syriusz

Liczba postów : 30
Join date : 06/01/2016

Powrót do góry Go down

Grimmauld Place 12 - Page 2 Empty Re: Grimmauld Place 12

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach